…A že turistov OTLAKu len tak ľahko niečo nezloží, svedčí aj fakt, že na druhí deň po výlete v Bystrici už tradičná OTLAKárska zostava, hneď od rána pripravovala všetko na to, aby sa to poobede v stánku OTLAKu na nádvorí OcÚ hemžilo dobrotami. Šúpali, krájali, strúhali, varili, piekli ako o život 🙂 A že veru mali čo ponúknuť – výborné domáce varené víno, výborný punč, čaj, sladké aj slané koláče, medovníky, štrúdľu, a opäť aj zemiakové placky. Odmenou bolo množstvo ľudí na tomto peknom podujatí, a aj to, že čo sa zhotovilo, sa aj minulo. Ďakujeme všetkým, ktorí ste prišli ochutnať, porozprávať sa, podporiť nás…
